Powrót na stronę główną


Jacek Poreda

Naturalne
leczenmie nowotworów

Według Rudolfa Broussa
Wydanie II poszerzone


Drogi czytelniku!

Żyjemy w świecie, w którym coraz trudniej zachować zdrowie. Skażenie środowiska i choroby cywiliza-cyjne zbierają coraz obfitsze żniwo. Wraz z rozwojem współczesnej medycyny coraz szybciej umieramy, coraz gorzej się czujemy.
Chcemy Ci powiedzieć, że jest tylko jedno skuteczne wyjście. Powrót do harmonii ze Stwórcą, życie zgodnie z prawami, które On dał.
Ale jest nadzieja - każdą chorobę można wyleczyć, jeśli tylko zwrócimy się do największego lekarza - do Jezusa Chrystusa. Chcemy w tym opracowaniu dać Ci możliwość powrotu do harmonii ze Stwórcą, do wyzbycia się lęku przed chorobami współczesnej cywilizacji, także przed nowotworami. Prezentujemy metodę lekarza naturalisty - Rudolfa Broussa. Jeśli uwierzysz, że możesz być zdrowy - stanie się prawdziwy cud.

 

Czym jest nowotwór?

Rak powstaje u wszystkich ludzi, ale niektórzy są szczególnie podatni. Jeśli dodamy długoletnie oddziaływanie czynników rakotwórczych, to otrzymamy w efekcie chorobę, na badanie której rocznie wydaje się miliardy dolarów. Guz rakowy tworzy się samoistnie latami. Jest to miejscowe nagromadzenie tkanek zwyrodniałych, które atakują tkanki zdrowe, i w ten sposób choroba się rozszerza. Leczenie tradycyjne niszczy tkanki tak zdrowe, jak i chore, przez co następuje osłabienie ogólne organizmu. Jeśli jest to choroba "złośliwa", to następują stałe przerzuty na zdrowe miejsca - trzeba by wtedy wycinać coraz więcej tkanek. W tym momencie lekarz jest bezradny - choroba się rozwija i chory umiera. Liczba komórek chorych początkowo rośnie powoli, ale wraz z upływem czasu tempo wzrasta - przybywa chorych tkanek, które atakują zdrowe. Dlatego też ta choroba rozwija się latami, ale ostatnie stadium rozwija się błyskawicznie. Jest to choroba cywilizacyjna, co oznacza, że jej przyczyną jest współczesny styl życia. Zatrute środowisko naturalne, przemysł, motoryzacja, alkohol, tytoń i inne używki, ale przede wszystkim zła dieta.
Substancje rakotwórcze atakują nas od najmłodszych lat życia. Kakao i czekolada zawierają kofeinę, słodycze i napoje - liczne konserwanty. Współczesne produkty spożywcze nafaszerowane są szkodliwymi substancjami chemicznymi. Tradycyjna dieta współcześnie żyjącego Europejczyka lub Amerykanina powoduje, iż w każdym z nas rozwija się powoli nowotwór. Jeśli trafi na organizm podatny na rozwój choroby, to tragedia jest pewna. Jak tego uniknąć? Stosując profilaktykę, zanim rak nas dopadnie.

 

Środki profilaktyczne

 

Jeśli jest za późno

Powinniśmy dbać o najkonieczniejsze dziewięć ostrzegawczych sygnałów.
1. Namacalne węzły lub stwardnienia na piersiach kobiet.
2. Rzucające się w oczy zmiany piersi, brodawek, znamienia.
3. Stałe zmiany czynności jelit lub pęcherza moczowego.
4. Trwała chrypka lub kaszel.
5. Trudności w połykaniu w podeszłym wieku.
6. Uparte krwawienia i wycieki.
7. Rany i miejsca niegojące.
8. Obrzęki, które nie zanikają.
9. Rzucające się w oczy chudnięcie i spadek na wadze.
Kiedy mimo wszystko choroba nas zaatakuje, powinniśmy pamiętać, że współczesna medycyna jest bezsilna w walce z rakiem. Pan Bóg jest naszym lekarzem i ufajmy w Jego moc i mądrość. Modlitwa połączona z naturalnym leczeniem metodą Broussa jest jedynym skutecznym środkiem.

 

Leczenie raka

Rudolf Brouss opracował prostą i całkowicie naturalną metodę leczenia wszelkich nowotworów. Czy skuteczną? To zależy od Was. Jeśli wierzycie w Bożą pomoc i zastosujecie tę metodę ściśle według wskazań autora, to będzie skuteczna. Metoda ta jest w całkowitej zgodzie z nowoczesną wiedzą o roli diety w zachowaniu zdrowia. Jest też w całkowitej niezgodzie ze współczesną medycyną i naszymi przyzwyczajeniami. Dlatego też wymaga radykalnej zmiany w podejściu do naszego ciała i ducha. A to zaprocentuje szybciej, niż się spodziewacie. Sam autor ma wiele praktycznych dowodów skuteczności metody. Wielu ludzi w beznadziejnym często stanie odnalazło zdrowie i radość.

 

Operacja bez noża

Człowiek chory, stosujący normalną dietę, nie ma praktycznie szans na wyleczenie. Pokarm służy do rozwoju komórek, tak zdrowych, jak i chorych, zwłaszcza dotyczy to białka zwierzęcego. Leczenie Broussa pozbawia tych składników organizm, który zaczyna pożerać własne komórki! Oczywiście zaczyna od tych chorych guzów i narostów. Jest to operacja bez noża! "Rak zostaje zagłodzony na śmierć!" Herbaty mają na celu pomóc odłączyć i wydalić z ciała trucizny.
Sok stosowany w kuracji powinien być wyciśnięty przez drobne sitko. Osad z warzyw nie jest korzystny. Nowotwór żywi się stałymi składnikami pożywienia, białkiem roślinnym czy zwierzęcym. Jeśli pacjent pije tylko to, co zalecamy, guz umiera, a człowiek czuje się dobrze. Podczas kuracji można stracić 5-15kg, ale samopoczucie jest niezłe. Przed rozpoczęciem kuracji dobrze jest pić wcześniej 0,25l soku, aby się do niego przyzwyczaić.
Aby żyć, człowiek potrzebuje 0,125-0,25l soku dziennie. Ilość herbat zalecanych w kuracji jest obojętna. Wszystko należy pić powoli, regularnie, drobnymi łykami, mieszając ze śliną. Od czasu do czasu można wypić łyk soku z kiszonej kapusty, który wzmacnia trawienie.
Jeśli po kuracji dojdzie do otorbienia guza, co potwierdzą badania, chory już nigdy nie powinien spożywać mięsa i innego pokarmu wysokobiałkowego, gdyż to aktywuje rozwój raka. W trakcie kuracji chory może być normalnie aktywny.
Przy zatwardzeniu powinien zrobić lewatywę z naparu rumianku.
Ten sposób leczenia nie powinien być przeprowadzany bezpośrednio po operacji, należy odczekać kilka miesięcy, w zależności od samopoczucia pacjenta.
Guz nowotworowy jest samodzielnie rosnącym tworem, który najczęściej powstaje także w wyniku ucisku. Jeśli ktoś ma na przykład problemy z żołądkiem albo niewłaściwie się odżywia, pokarm pozostający długo w żołądku uciska gruczoły i ściany żołądka, co może w końcu doprowadzić do nowotworu, gdyż ograniczony jest tu dopływ krwi do niektórych komórek. Ulegają one degeneracji.

 

Nie tylko rak

Kuracja odnosi powodzenie nie tylko w wypadku raka. Odwapnienie kości, niewłaściwe krążenie krwi, artretyzm, artroza, degeneracja kręgów piersiowych i stawów biodrowych, oczyszczenie krwi, choroby stawów (kąpiele), wiosenna kuracja zdrowotna, skuteczna i zdrowa kuracja odchudzająca. Ogólne wzmocnienie organizmu. Pan Jezus pościł 40 dni, zanim rozpoczął służbę dla ludzkości. Kuracja nieprzypadkowo trwa 42 dni. Tyle czasu trzeba, aby organizm zupełnie oczyścić i wzmocnić. W przypadku tych chorób już 3-tygodniowa kuracja jest bardzo pomocna, połączona z kąpielami ze skrzypu, słomy owsianej itp.

 

Dokładność i konsekwencja

To gwarancja skuteczności. Aby metoda zadziałała, należy dokładnie przestrzegać wszelkich zaleceń. Po pierwsze, metody nie można stosować po operacji (trzeba odczekać co najmniej trzy miesiące). Warzywa stosowane w kuracji powinny być zdrowe, czyste ekologicznie, nie mogą to być warzywa opryskiwane lub nawożone sztucznie, powinny pochodzić z pewnego źródła, kupione w sklepach z autentycznie zdrową żywnością lub w gospodarstwach ekologicznych (ates-towanych). Podczas kuracji trwającej 42 dni (dokładnie) nie wolno przyjmować żadnego innego pożywienia i żadnych innych napojów. Mieszankę jarzynową należy pić podczas odczuwania głodu, jednak nie więcej, niż pół litra dziennie (im mniej, tym lepiej).
Najwięcej chorych na raka i wielu innych poważnie chorych śpi w miejscach, gdzie są żyły wodne i strefy geopatogenne. Ma to także istotny wpływ na rozwój choroby.
W trakcie leczenia stolec i mocz muszą być oddawane regularnie, aby substancje odpadowe nie gromadziły się i nie powodowały zatruć. Do tego celu służą odpowiednio dobrane herbaty.

 

Schemat kuracji

Kuracja składa się z trzech elementów:
. Sok warzywny
. Herbata z szałwi
. Herbata oczyszczająca nerki
1. Rano - pół szklanki herbaty nerkowej.
2. Po 30-60 minutach - 1-3 szklanki ciepłej szałwi.
3. Po 30-60 minutach trochę soku. Potem co jakiś czas sok, kiedy poczujemy głód. Do południa 10 do 15 łyków soku. Natomiast możemy pić do woli herbatę z szałwi.
4. W południe pół szklanki herbaty nerkowej. Następnie trochę soku i herbata z szałwi bez ograniczeń.
5. Wieczorem jeszcze raz pół szklanki herbaty na nerki.
Sok należy pić drobnymi łykami i dokładnie mieszać ze śliną, aby minimalnie obciążać układ trawienny. Im mniej soku wypijemy, tym lepiej (maksimum pić pół litra dziennie). Wszystkie herbaty pijemy gorzkie. Cukier jest trucizną, pamiętaj o tym!

 

Przepisy

1. Herbata z szałwi

1-2 łyżki suszonej szałwi pokrojonej wkładamy do wrzącej wody w ilości 0,5 litra i gotujemy 3 minuty, dodajemy trochę mięty pieprzowej, dziurawca, melisy. Macerujemy przez 10 minut (mace-ro-wanie to inaczej moczenie bez obróbki cieplnej), cedzimy, i herbata gotowa.
Taką herbatę możemy pić codziennie przez całe życie, także po zakończeniu kuracji.

2. Herbata na nerki

Tę herbatę pijemy tylko przez połowę kuracji (21 dni), potem z niej rezygnujemy.
Mieszanka na trzy tygodnie:
15g skrzypu
10g pokrzywy zbieranej i suszonej wiosną
8g rdestu ptasiego
6g dziurawca
Mieszamy to dobrze. Pół łyżeczki zalewamy szklanką gorącej wody. Macerujemy 10 minut, cedzimy. Bierzemy ponownie taką samą ilość mieszanki i zalewamy 2 szklankami gorącej wody. 10 minut gotujemy, cedzimy i łączymy z mieszanką, która była macerowana. Te trzy szklanki wystarczą na 2 dni (3 razy pół szklanki dziennie). Pić chłodną przez okres 3 tygodni.

3. Herbata z bodziszka (geranium robertianum)

Pić codziennie 1 szklankę zimnej herbaty. Szczyptę ziela macerujemy przez 10 minut.

4. Sok jarzynowy

300g buraków
100g marchwi
100g selera
30g czarnej rzodkwi
1 średni ziemniak
Warzywa oczyścić i odwirować w sokowirówce. Sok filtrujemy przez bardzo drobne sitko albo zostawiamy tak, aby osad osiadł na dnie. Dawka maksymalna - pół litra dziennie, ale dawka niezbędna do życia to tylko litra dziennie.
Herbata z szałwi jest najważniejsza. Pić ją należy przez całe życie. Herbatę na nerki można pić tylko trzy tygodnie, a potem co najmniej 2 tygodnie przerwy. Herbata z bodziszka jest potrzebna przy wszystkich chorobach nowotworowych, zwłaszcza gdy pacjent był napromieniowany. Herbata ta zawiera pewne ilości radu.

 

Dodatki

W różnych odmianach raka stosujemy dodatkowo pewne środki lecznicze:

1. Rak mózgu - 1-2 szklanki herbaty z melisy dziennie (pół łyżeczki macerować 10 minut).
2. Rak oka - 1 szklanka herbaty ze świetlika lekarskiego dziennie.
3. Rak podniebienia, warg, krtani, gruczołów szyjnych, ścięgien - płukać usta, a potem połknąć herbatę z korzenia biedrzeńca (1 łyżeczkę zalać 1 szklanką wody, gotować 3 minuty, potem macerować 10-15 minut).
4. Rak piersi, macicy, jajników - 1 szklanka zimnej herbaty z przywrotnika alpejskiego.
5. Nowotwory skory - chore miejsca nacierać sokiem z glistnika jaskółczego ziela, zimą wywar z glistnika.
6. Rak kości - herbata:
babka lametowata
mech islandzki
bluszczyk
dziewanna
Wszystko mieszać, 10 minut macerować w gorącej wodzie.
7. Rak wątroby - 2 szklanki napoju z ziemniaka dziennie (łupiny z kilku ziemniaków gotować w 0,25 litra wody przez 2-4 minuty).
8. Rak żołądka - 1 szklanka zimnych ziółek z piołunu.
9. Rak śledziony i trzustki - 1 litr herbaty z szałwi, okłady z kwiatu siana, skrzypu, słomy owsianej (kwiat siana macerujemy, skrzyp i słomę gotujemy 10 minut).
10. Rak prostaty i jąder - 2 szklanki herbaty z wierzby drobnokwiatowej (pół łyżeczki na 2 szklanki gorącej wody, macerować 10 minut).
11. Okłady z liści kapusty są dobre na każdy rodzaj raka. 3 liście umyć, rozwałkować butelką, aż liście zmiękną. Kładziemy do łóżka koc wełniany, na to prześcieradło, a na to chustkę z 2 liśćmi obok siebie a trzecim na krzyż. Kładziemy to na chore miejsce, tułów zawijamy prześcieradłem i kocem. Powinno dobrze przylegać. Rano okład zdejmujemy, a miejsce obmywamy ciepłą wodą i wycieramy na sucho.

 

Białaczka

Białaczka to choroba żylnego układu krążenia, a nie, jak się uważa, nowotwór krwi. Choroba ta ma często podłoże psychiczne. Jest wynikiem depresji psychicznych, zaburzeń układu psychicznego. Często jest tu powodem nawet jakaś drobna sprawa. Warto przeanalizować swe życie i znaleźć źródło tych problemów, a potem je usunąć.
Leczenie polega na tym, że podczas normalnego odżywiania (najlepiej dieta wegetariańska) pijemy 0,25l soku warzywnego dziennie. Popijamy go drobnymi łykami, głównie przed posiłkami.
Żylny układ krążenia przyjmuje te witaminy, często po tygodniu jest już całkowita poprawa, ale sok ten pijemy pełne 42 dni.
Nieuleczalni są pacjenci, którzy nie potrafią pokonać swych problemów psychicznych. Należy pamiętać także, aby nasze domy były pozbawione wszelkich trucizn (preparaty antymolowe, środki czyszczące WC, aerozole przeciw owadom, DDT itd.), które zatruwają atmosferę w całym domu.

 

Pozornie nieuleczalne choroby

Choroby skórne - często nie wiadomo, czy jest to choroba skóry (jest ich około 10000), czy inna choroba. W tym przypadku warto pić herbatę na nerki (3 dni) i szałwię (całe życie). Skórę przemywać herbatą szałwiową (parzoną przez 10 minut). Przemywać kilkoma szmatkami i dokładnie myć ręce. Skóry nie wycieramy, zmieniamy pościel i bieliznę. Podobnie można stosować wywar ze skrzypu (gotować 10-15 minut), albo na przemian - jednego dnia szałwia, drugiego skrzyp. Ciało myjemy 1-2 razy dziennie, zawsze zmieniając bieliznę. Przy chorobach głowy (na przykład łupież) przemywanie powinna czynić inna osoba.
Anemia - pijemy trzy szklanki pokrzywy dziennie (macerowana 10 minut) oraz 0,125l soku z buraka lub 0,25l soku do leczenia nowotworów. Gimnastyka oddechowa (głęboki oddech).
Angina - płuczemy gardło herbatą z szałwi na przemian z herbatą z biedrzenia. Pierwsze dwie łyżki po płukaniu wypluwamy, trzecią połykamy. Najskuteczniejszy jest okład szyi z ugotowanych ziemniaków (3 średnie), zawiniętych w chustę i rozgniecionych. Okład nakładamy gorący na szyję, owijamy szalem i kładziemy się do łóżka (na 2 godziny) z ramionami przykrytymi.
Artretyzm - 3-tygodniowa kuracja sokami.
Artroza - jak wyżej, 2 łyżki soku z dziurawca dziennie.
Astma płuc i serca - 3 tygodnie pijemy wywar z cebuli (2 cebule gotujemy w 1l wody 10-25 minut).
Choroba Basedowa (wole) - jest to choroba na tle nerwowym. Usunąć wszelkie trucizny, gimnastyka oddechowa, zlikwidować tło nerwowe.
Bezdzietność - pić codziennie herbatę z bodziszka cuchnącego (parzyć przez 10 minut). Zawiera on ślady radu. Jeśli to nie pomoże, jest to wtedy raczej przypadek beznadziejny; herbatę tę winni pić oboje małżonkowie.
Ból głowy - często jest to oznaka choroby żołądka. W tym przypadku pić 3-5 tygodni co godzinę szklankę zimnej herbaty z piołunu (szczyptę piołunu parzymy 3 sekundy).
Przy migrenie polecamy herbatę z melisy lekarskiej. Często przyczyną może być niedociśnienie. We wszystkich przypadkach pomaga herbata z pierwiosnka (Primula officinalis) i dziurawca.
Brodawki - okład ze świeżych nagietków lub maści nagietkowej.
Bronchit - przy zdrowym żołądku i woreczku żółciowym pijemy wywar z cebuli. Oprócz tego herbata z babki lametowatej, dziewanny, melisy.
Brak apetytu - Przez 8 dni 3-4 filiżanki herbaty z marchwicy (Meum mutellina).
Bezsenność - wieczorem pijemy 1-2 szklanki wywaru ze skór jabłek (parzymy je 3-6 minut).
Biegunka - 3 krople nalewki z pięciornika kurzego ziela lub herbatę z korzeni tego ziela.
Cukrzyca - leczenie głównie dietą, odrzucamy używki, dieta wegetariańska, dużo surówek, pełnego pieczywa, owoców. Dużo świeżego powietrza. Wywar z łupin fasoli, pięciornika złotego, liści ostrężyn i borówki, benedykta lekarskiego. Pijemy zimny wywar.
Czkawka - połykamy łyżeczkę kminku, popijając wodą.
Ciąża - miesiąc przed porodem kobieta winna pić jedną szklankę (nie więcej) zimnej herbaty z przywrotnika alpejskiego i zwyczajnego.
Depresja - wywar z łupin jabłek oraz herbata z bodziszka cuchnącego, melisy, pierwiosnka.
Drgawki - filiżanka wywaru z gwiazdnicy (Stellaria; szczyptę zielonego ziela parzymy w 0,25l gorącej wody przez 10 minut).
Grypa - obmywanie ciała wilgotnym ręcznikiem 6 razy po pół godziny. Pół godziny po szóstym obmyciu robimy krótki okład według Kneippa na pół godziny, po czym jeszcze zostajemy w łóżku. Całe obmycie nie powinno trwać dłużej niż 2-3 minuty i po każdym obmyciu należy się ciepło zawinąć. Do tego herbata z lipy, głogu.
Hemoroidy - przez 8 dni, 2 razy dziennie robimy lewatywę zimną wodą (0,25l). Gdy pojawi się krew - trzy krople wywaru z pięciornika. Główna przyczyna hemoroidów to zaparcia (siedzący tryb życia). Dużą rolę odgrywa dieta wegetariańska z dużą ilością błonnika i ruch, odsunięcie używek i produktów rafinowanych.
Jąkanie - ma ono tło nerwowe; należy każdego wieczoru wypić 1-3 szklanki wywaru z łupin jabłek oraz herbatę z melisy.
Jelita - kilka razy dziennie jemy łyżkę kwaśnej kapusty i szklankę zimnej wody, aby wzmocnić jelita, pół litra herbaty z szałwi dziennie.
Katar żołądka i inne choroby żołądka - przy katarze podczas bólów pijemy szklankę wody 6 razy przegotowanej (za każdym razem studzimy). Po napiciu odbijamy. Często pomoże herbata z piołunu, 1 szklanka (małą szczyptę piołunu parzymy w 1 szklance gorącej wody przez 3 sekundy!).
Kaszel - herbata z cebuli.
Kolka nerkowa, żółciowa - gorące okłady ze skrzypu na pół godziny.
Krwawienia - 3 razy po 3 krople nalewki z pięciornika kurzego ziela lub herbatę z tego ziela.
Katar sienny - zapałkę z watą moczymy w oleju jadalnym i wcieramy do dziurek nosa. Żaden pył nie zaszkodzi.
Katarakta - jest to choroba nerwowa. Pijemy herbatę na nerki (3 dni), herbatę z szałwi, dużo herbaty z łupin jabłek (gotujemy 3-6 minut).
Miażdżyca - codziennie pijemy 1-2 szklanki zimnej herbaty z krwawnika, 3 razy po łyżeczce drożdży. Te metody są wykluczane przez niskie ciśnienie, gdyż prowadzą do jego obniżenia.
Niedociśnienie - sok z selera, jeść dużo poziomek, herbata z cebuli, gimnastyka oddechowa. Jeśli bielmo na kciuku lewej ręki jest słabe albo go nie widać, to znaczy, że główny mięsień serca jest słaby. Pijemy wtedy po południu i wieczorem 3-4 razy 30-40 kropel kozłka (waleriany). Jeśli bielmo jest niewyraźne na innych palcach, pijemy trzy razy dziennie przed jedzeniem 20-30 kropel wyciągu z głogu. Jeśli bielma nie ma na żadnym palcu, to pijemy oba rodzaje kropel.
Nadciśnienie - 1-2 szklanki zimnej herbaty z krwawnika, 3 razy po łyżeczce drożdży, gimnastyka oddechowa.
Choroba nadnerczy - aby pobudzić pracę nadnerczy, pijemy codziennie szklankę zimnej herbaty z bodziszka czerwonego (parzymy 10 minut). Taką herbatę pijemy przez cały rok.
Omdlenia - przyczyny omdleń są różnorakie, jednak najlepszym środkiem jest herbata z marchwicy (Meum mutellina). Jedynie gdy omdlenia są związane z przekrwieniem mózgu, herbata ta jest nieodpowiednia. W celu pobudzenia najlepiej pokropić ciało zimną wodą.
Prostata - pijemy codziennie 2 szklanki chłodnej herbaty z wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum). Zioło to parzymy 10 minut. Przez 3 tygodnie pijemy herbatę na nerki. W większości przypadków jest to choroba nowotworowa, więc warto zastosować metodę leczenia nowotworów. Cały czas należy pić herbatę z szałwi.
Puchlina wodna - przy puchlinie serca co 2 minuty pijemy łyżkę wody lub herbaty. Rozrzedzi to kwas moczowy w nogach, który uchodzi wskutek parowania, przy chorobie brzucha pijemy mały łyk co 5 minut.
Reumatyzm - herbata na nerki przez 3 tygodnie (przerwa 1-2 tygodnie i z powrotem), zmiana diety na wegetariańską, gdyż reumatyzm jest spowodowany krystalizacją kwasu moczowego zawartego w dużych ilościach w mięsie. Cały czas stosujemy herbatę z szałwi.
Topofobia (lęk przed otwartą przestrzenią) - niedobór fosforu - spośród roślin bogate w fosfor są seler i poziomki, należy ich spożywać jak najwięcej.
Wole - codziennie pijemy szklankę zimnej herbaty z korzeni arcydzięgla (zawiera ona jod potrzebny tarczycy).
Wrzody żołądka i dwunastnicy - przez 2 dni jemy tylko bitą śmietanę. Potem pijemy herbaty z rumianku, szałwi, ślazu (po łyżce). Potem prowadzimy normalną zdrową dietę. Jeśli wątroba i woreczek żółciowy są chore, to ta kuracja odpada. Pije się wtedy 1-2 szklanki herbaty ze ślazu przez cały rok.
Wrzody zewnętrzne - okłady z bitej śmietany z dużą ilością cukru.
Zgaga - spowodowana jest nadmierną ilością soków żołądkowych. Zaleca się picie herbaty z piołunu.
Zaburzenia układu krążenia - najpierw usuwamy zjawisko zimnych nóg, stosujemy dreptanie w zimnej wodzie, przed i po zabiegu biegamy 20 minut, aby nogi rozgrzać.
Zapalenia - zawsze są związane z dysfunkcją nerek. Pijemy herbatę na nerki przez 3 tygodnie oraz dużo herbaty z szałwi. Okłady z wody octowej lub liści kapusty (ciepłe dobrze zwinięte, do 12 godzin).
Zapalenie żył - zimne okłady octowe 1-3 razy dziennie. Pijemy herbatę na nerki. Pijemy często małe łyki wody.
Ząbkowanie u dzieci - co 10 minut podajemy łyżeczkę czystej wody.
Żółtaczka - 4 dni jemy tylko czarną rzodkiew z łupiną i kaszę ziemniaczaną z rzodkwią.
Żółć - brak żółci leczymy kilkoma szklankami wywaru z z łupin ziemniaków. Łupiny gotujemy 2-4 minut, wywar pijemy przez cały dzień.

 

Co dalej?

Po 42 dniach kuracji tracimy 5-15kg wagi, ale czujemy się dobrze. Powracamy do zdrowia. Aby był efekt, zmieniamy dietę i podejście do życia. Stopniowo wprowadzamy lekkostrawne potrawy. Dalej pijemy sok, przyjmujemy drożdżowe tabletki na wzmocnienie, odrzucamy wszystko, co szkodliwe. Dbamy o nasze ciało i ducha. Uprawiamy spacery i gry na świeżym powietrzu. Nie jemy trucizn, ale tylko zdrowe pokarmy. Podziękujemy Bogu, że dał nam życie i zdrowie, że przywrócił nam radość życia. Życie z Jezusem jest wspaniałe, On przywrócił nam zdrowie, uśmiech, radość, pogodę. Dziękuję Ci, Panie Boże!


Polecam literaturę religijną, zdrowotną, książki Ducha Proroctwa oraz wszelką pomoc i wyjaśnienia.
K.J.Poreda
43-100 Tychy
PO Box 70


Powrót na stronę główną